Drukuj

Mistrzowie z Rewala

Dnia 8 listopada w Szczecinie odbyła się konfrontacja sportów uderzanych - Polish Fighter Cup 2. Jest to turniej gdzie konfrontują się prawie wszystkie stójkowe sporty uderzane, w zawodach mogą brać udział karatecy, kick boxerzy , zawodnicy MMA, taekwondo oraz muay thai.

Drukuj

W Rewalu powstał nowy klub sportowy - Nak Muay Rewal

Muay Thai jest ringowym sportem walki. Jest to sztuka walki rozgrywana w stójce (zawodnik leżący na deskach nie uczestniczy w walce). Formuła walki jest wyłącznie full contact, gdzie ciosy zadaje się z pełną siłą. W Polsce boks tajski uprawia się od końcówki lat 90 tych XX wieku.


Drukuj

II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Football Cup - Niechorze 2014 już w piątek!

Już w piatek 26 września 2014 r. na terenie obiektu sportowego w Niechorzu odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Football Cup Niechorze 2014” w którym zagrają roczniki 2004 i młodsi z takich drużyn jak: Pogoń Szczecin, KS Polkowice, UKP Zielona Góra ,AP Talent Białystok ,Gwardia Koszalin ,AP Kotwica Kołobrzeg i wiele innych.

Drukuj

Siatkarska majówka w gminie Rewal - majówka 2014

Siatkarska majówka w gminie Rewal odbędzie się już po raz 13. Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki plażowej oraz tenisa. Zgłoszenia w dniu turniejów bez względu na pogodę - zejście plażowe przy porcie rybackim w godz. 10.30-10.45. Turnieje siatkarskie odbędą się na plaży w Niechorzu przy porcie rybackim (w razie niepogody boisko na kompleksie sportowym w Niechorzu ul.Leśna 3). Organizatorzy: CIPR, SANDRA SPA, W.Wiatrowski

Drukuj

Mistrzostwa Polski Młodziczek w piłce ręcznej

W dniach 11-13.04.2014r. w hali sportowej w Rewalu odbędą się Mistrzostwa Polski Młodziczek w piłce ręcznej. O prym najlepszej drużyny w kraju w tej kategorii wiekowej walczyć będą, Vistal Gdynia, Ochota Warszawa, Klub Sportowy Brodnica, CKS SMS Szczecin. Początek rozgrywek w piątek o godzinie 16:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców do hali sportowej w Rewalu przy ul. Szkolnej 1.