Drukuj

Baseny całoroczne

Wykaz całorocznych, ogólnodostępnych basenów w Gminie Rewal

Pobierowo

Bagińscy SPA, ul. Polna 5, tel. +48 91 38 78 200, www.baginscyspa.com.pl, wymiary: 12x6 m, 1,3 m głębokości; dodatkowe wyposażenie: sauna, jacuzzi, pakiety spa.

Damian, ul. Borka 8/10, tel. +48 91 38 64 274, www.hotel-damian.pl, wymiary: 16x8 m; dodatkowe wyposażenie: sauna, turnusy rehabilitacyjne.

Baltic Palace, ul. Grunwaldzka 97, tel. +48 91 38 49 300, www.baltic-palace.com, basen ponad dwunastometrowy; dodatkowe wyposażenie: sauna i łaźnia, wanna z hydromasażem, brodzik dla dzieci, słoneczne łąki, pakiety spa.

Trzęsacz

Villa Hoff, ul. Słoneczna 3, tel. +48 91 38 75 500, www.villahoff.pl, wymiary: 14,5x4,5 m, 1,5 m głębokości; dodatkowe wyposażenie: sauna sucha, sauna parowa,, jacuzzi, pakiety spa.

Panorama, ul. Kamieńska 25, tel. +48 91 38 62 466, www.pensjonat-panorama.pl, wymiary: 12x5 m; dodatkowe wyposażenie: sauna, jacuzzi, wylewnica, pakiety spa.

Rewal

Polonia, ul. Saperska 7, tel. +48 91 38 62 683, www.polonia.ta.pl, wymiary: 14x6 m; dodatkowe wyposażenie: jacuzzi.

Jantar, ul. Warszawska 29, tel. +48 91 38 62 746, www.jantarrewal.pl, wymiary: 14x6 m; dodatkowe wyposażenie: sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi.

Posejdon, ul. Dworcowa 1, tel. +48 91 38 62 621, www.posejdon-rewal.com, wymiary: 15x8 m, 1,35 m głębokości; dodatkowe wyposażenie: sauna, jacuzzi.

Villa Melody, ul. Spokojna 1, tel. +48 91 506 039 024, www.villamelody.eu, basen z jacuzzi; dodatkowe wyposażenie: sauna fińska

Willa Florek, ul. Saperska 26, tel. +48 607 683 604, www.florek-spa.pl, basen o wymiarach 8,5x4,5 m, 1,45 m głębokości; dodatkowe wyposażenie: sauna fińska, sauna aromatyczno-ziołowa, brodzik dla dzieci i jacuzzi, przeciwprąd i wylewnica, łaźnia parowa.

Niechorze

Akwamaryn SPA, ul. Żeglarska28, tel. +48 91 38 76 198,  www.akwamaryn.pl, wymiary: 10x4 m, 1,3 m głębokości ; dodatkowe wyposażenie: sauna sucha, sauna parowa, sauna infrared, aqua aerobik, jacuzzi.

Chimera SPA, ul. Wschodnia 32, tel. +48 91 38 63 298, www.chimeraspa.pl, wymiary: 12x6 m, 1,3 m głębokości ; dodatkowe wyposażenie: sauna sucha, jacuzzi, pakiety spa.

Jantar SPA, al. Bursztynowa 31, tel. +48 91 38 63 359, www.niechorze.jantar.ta.pl, wymiary: 14x7 m, 1,5 m głębokości ; dodatkowe wyposażenie: sauna, jacuzzi, pakiety spa, turnusy rehabilitacyjne.

Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness, ul. Klifowa 46, tel. +48 91 38 506 57 03, www.balticcliff.pl, przestronny basen z natryskami i przeciwprądami; dodatkowe wyposażenie: sauna fińska i rzymska, dwa mini baseny z hydromasażem, tepidarium, grota lodowa, kubeł zimnej wody, słoneczne łąki, ścieżka zdrowia – ściana fontanny, pakiety spa.

Pogorzelica

Mira Mar, ul. Leśników 1, tel. +48 91 38 63 646, www.mira-mar.ta.pl, wymiary: 8x5 m; dodatkowe wyposażenie: sauna, pakiety spa, turnusy rehabilitacyjne.

Sandra SPA, ul. Wojska Polskiego 3, tel. +48 91 48 14 700, www.sandra.ta.pl, wymiary: 15x7 m, 17x8 m, 6 basenów krytych i odkrytych, basen solankowy, basen ze sztuczną falą w sezonie letnim; dodatkowe wyposażenie: dwie zjeżdżalnie: 60 m – kryta i 30 m z efektami multimedialnymi, wodne place zabaw dla dzieci, sauna sucha, sauna parowa, grota lodowa, grota śnieżna, grota solna, pokój ciszy, natrysk doznań, pakiety spa, turnusy rehabilitacyjne.

Bocianie Gniazdo, ul. Teligi 3, tel. +48 91 38 63 100, www.bocianiegniazdo.pl, wymiary: 12x7 m, 1,5 m głębokości ; dodatkowe wyposażenie: turnusy rehabilitacyjne.