Imprezy sportowe

Drukuj

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ FOOTBALL REWAL CUP

Już w piątek 3 marca 2017 r. na terenie obiektu sportowego w Rewalu odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Football Rewal Cup” w którym zagra rocznik 2003 i młodsi z takich drużyn jak: Odra Opole, Pogoń Szczecin, Fase Szczecin, Falubaz Zielona Góra, UKS SMS Włocławek, Błękitni Stargard, Warta Gorzów, Wda Świecie

Drukuj

III Ogólnopolski Turniej Football Pobierowo Cup 2017

W dniach 3- 5 marca 2017 r. na terenie obiektu sportowego w Pobierowie odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Football Pobierowo Cup 2017” w którym zagra rocznik 2000 i młodsi z takich drużyn jak: KS SEMP Ursynów, Warta Poznań, AP Kotwica Kołobrzeg, Falubaz Zielona Góra, WKS Śląsk Wrocław, Jaguar Gdańsk, Odra Opole, KS Polkowice. Serdecznie zapraszamy!

Drukuj

Ogólnopolski Turniej Football CUP Niechorze 2016

Jeden z najatrakcyjniejszych obiektów sportowych gminy Rewal znajduje się w Niechorzu, które jako jedyna miejscowość posiada boisko z naturalną murawą. 
To właśnie tam w dniach 30 kwiecień – 02 maja 2016 r. odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Football Cup Niechorze 2016” w którym zagrają roczniki 2001 i 2003 z takich drużyn jak: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, KS Polkowice, AP Kotwica Kołobrzeg, UKP Falubaz Zielona Góra wiele innych.

Drukuj

Warta Poznań 1999 zwycięża w II edycji Football CUP Pobierowo 2016

Trzydniowy turniej piłki nożnej w Pobierowie przechodzi do historii. 10 drużyn z całej Polski walczyło o miano Mistrza Football CUP 2016. Po zaciętym finałowym pojedynku zwyciężyła Warta Poznań rocznik 1999. W meczu o pierwsze miejsce drużyna z Poznania pokonała Wartę Gorzów 2:0. Trzecie miejsce po dramatycznej serii rzutów karnych zdobył GKS Bełchatów. Po remisie 1:1 w regulaminowym czasie gry i bezbramkowej dogrywce o wyniku przesądziły strzały z 11 metrów. Dopiero w 9 kolejce rzutów karnych po błędzie zawodnika Miedzi Legnica piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczkę kończąc to spotkanie.  

Drukuj

Pierwszy dzień Football CUP Pobierowo 2016

W piątek o godzinie 14:00 na obiekcie sportowym w Pobierowie wystartowała druga edycja piłkarskiego turnieju Football CUP, w którym zagra rocznik 2000 takich drużyn jak: AP Kotwica Kołobrzeg, Błękitni Stargard, GKS Bełchatów, KS Polkowice, Miedź Legnica, WKS Śląsk Wrocław, Pogoń Lębork, AP Warta Gorzów, Warta Poznań 2000 i Warta Poznań 1999. Zapraszamy na krótką relację fotograficzną.

Drukuj

Zapowiedź II Ogólnopolski Turniej Football Pobierowo 2016

W dniach 4- 6 marca 2016 r. na terenie obiektu sportowego w Pobierowie odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Football Cup Pobierowo 2016” w którym zagra rocznik 2000 z takich drużyn jak: WKS Śląsk Wrocław,GKS Bełchatów, Warta Poznań, Błękitni Stargard, Pogoń Lębork, Miedz Legnica, KS Polkowice. Serdecznie zapraszamy!

Drukuj

III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Football Cup

W niedzielę 27 września br. poznaliśmy zwycięzców III edycji Ogólnopolskiego Turnieju „ Football Cup Niechorze 2015”. Przez dwa dni zacięte pojedynki toczyło siedem zespołów: Zawisza Bydgoszcz, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Ap Kotwica Kołobrzeg, Ks Polkowice, Błękitni Stargard, oraz Wybrzeże Rewalskie Rewal.