Imprezy sportowe

Drukuj

Harmonogram rozgrywek Rewaligi 2013/2014

Zapznaj się z Harmonogramem wszystkich rozgrywek Rewaligi.

Harmonogram rozgrywek REWALIGI 2013/14

RUNDA JESIENNA

1. kolejka - REWAL 25.10.2013

 

 

 

 

 

 

1

18:00

Dzikie Orły Mow

Bizon 1977

2

18:45

CIPR Jantar Rewal

Stoczniowiec

3

19:30

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

Akwen Team

4

20:15

Drink Team

Muzeum Trzęsacz

 

 

 

 

2. kolejka - REWAL 08.11.2013

 

 

 

 

5

18:00

CIPR Jantar Rewal

Dzikie Orły Mow

6

18:45

Bizon 1977

Stoczniowiec

7

19:30

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

Muzeum Trzęsacz

8

20:15

Akwen Team

Drink Team

 

 

 

 

3. kolejka - REWAL 15.11.2013

 

9

18:00

Dzikie Orły Mow

Stoczniowiec

10

18:45

CIPR Jantar Rewal

Bizon 1977

11

19:30

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

Drink Team

12

20:15

Akwen Team

Muzeum Trzęsacz

 

 

 

 

4. kolejka - REWAL 22.11.2013

 

 

 

 

13

18.45

Dzikie Orły Mow

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

-

przeniesiony

Akwen Team

Bizon 1977

14

19.30

Drink Team

CIPR Jantar Rewal

15

20.15

Stoczniowiec

Muzeum Trzęsacz

 

 

 

 

5. kolejka - REWAL 29.11.2013

 

 

 

 

16

18:00

Bizon 1977

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

17

18:45

Akwen Team

Dzikie Orły Mow

18

19:30

Muzeum Trzęsacz

CIPR Jantar Rewal

19

20:15

zaległy

Akwen Team

Bizon 1977

 

 

 

 

6. kolejka - REWAL 13.12.2013

 

20

18:00

Oldboje

CIPR Jantar Rewal

21

18:45

Dzikie Orły

Drink Team

22

19:30

Muzeum Trzęsacz

Bizon 1977

23

20:15

Stoczniowiec

Akwen Team

 

 

 

 

 

7. kolejka - REWAL 19.12.2013

 

 

 

 

24

18:00

Bizon 1977

Drink Team

25

18:45

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

Stoczniowiec

26

19:30

Muzeum Trzęsacz

Dzikie Orły Mow

27

20:15

Akwen Team

CIPR Jantar Rewal

28

21:00

zaległy

Drink Team

Stoczniowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

RUNDA ZIMOWA

8. kolejka - REWAL, 03.01.2014

 

 

 

 

29

18:00

Dzikie Orły Mow

Bizon 1977

30

18:45

CIPR Jantar Rewal

Stoczniowiec

31

19:30

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

Akwen Team

32

20:15

Drink Team

Muzeum Trzęsacz

 

 

 

 

9. kolejka - REWAL, 10.01.2014

 

 

 

 

33

18:00

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

Muzeum Trzęsacz

34

18:45

CIPR Jantar Rewal

Dzikie Orły Mow

35

19:30

Stoczniowiec

Bizon 1977

36

20:15

Akwen Team

Drink Team

 

 

 

 

10. kolejka - REWAL, 17.01.2014

 

37

18:00

Drink Team

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

38

18:45

Bizon 1977

CIPR Jantar Rewal

39

19:30

Muzeum Trzęsacz

Akwen Team

 

 

 

 

11. kolejka - REWAL, 24.01.2014

 

 

 

 

40

18:00

Dzikie Orły Mow

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

41

18:45

Stoczniowiec

Muzeum Trzęsacz

42

19:30

Akwen Team

Bizon 1977

43

20:15

Drink Team

CIPR Jantar Rewal

44

21:00

Stoczniowiec

Dzikie Orły Mow

 

 

 

 

12. kolejka -REWAL, 07.02.2014

 

 

 

 

45

18:00

Bizon 1977

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

46

18:45

Akwen Team

Dzikie Orły Mow

47

19:30

Muzeum Trzęsacz

CIPR Jantar Rewal

48

20:15

Drink Team

Stoczniowiec

 

 

 

 

13. kolejka - REWAL, 14.02.2014

 

 

 

 

49

19:00

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

CIPR Jantar Rewal

50

19:45

Dzikie Orły Mow

Drink Team

51

20:30

Muzeum Trzęsacz

Bizon 1977

52

21:15

Stoczniowiec

Akwen Team

 

 

 

 

 

 

 

 

14. kolejka - REWAL, 07.03.2014

 

 

 

 

53

18:00

Oldboje Wybrzeże Rewalskie

Stoczniowiec

54

18:45

Muzeum Trzęsacz

Dzikie Orły Mow

55

19:30

CIPR Jantar Rewal

Akwen Team

56

walkower

Bizon 1977

Drink Team 3:0

 

 

 

 

 

 

Finał - 21.03.2014 r. - Hala Sportowa

w Rewalu