Bal Przebierańców w przedszkolu im. Sindbada Żeglarza w Niechorzu

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

bal karnawałowy

31. stycznia odbył się drugi bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Tego dnia dzieci przyszły przebrane według własnej koncepcji.

 

Jak zwykle wśród dziewczynek dominowały księżniczki ale pojawił się również Elf, królowe pór roku czyli pani Wiosna, Jesień i Zima, baletnica, krakowianka. Chłopcy przebrali się za Zorro, Spidermana, tajemniczego Kruka, kowboja, tygrysa, Ninę, muszkietera, pirata i króla.

Zabawa rozpoczęła się krótką rozmową o tradycjach karnawałowych, a następnie dzieci wsiadły do pociągu i zwiedziły kilka europejskich krajów w rytm muzyki włoskiej, francuskiej, niemieckiej i polskiej śpiewanej przez smerfy. Przerywnikami w tańcu były różne konkursy: piosenki, wiersza, zagadki i tańca. Za udział dzieci otrzymały nagrody i gromkie brawa. Tradycyjnie też nie zabrakło słodkiego poczęstunku.

 

Dziękujemy Pani Anecie Kaczyńskiej za okazaną pomoc w trakcie imprez i uroczystości przedszkolnych.

 

Małgorzata Dębicka

Nauczyciel grupy młodszej

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Komentarze (1)Add Comment
0
...
Napisane przez Kasia, luty 12, 2011
Moja siostra tam Jest ! JEstem z niej dumna ! W koncu ma chłopakasmilies/kiss.gif

Napisz Komentarz
Mniejszy | Większy

busy